در حال بارگذاری ...
از سه شنبه 28 آذرماه

نمایش «فُلان و چِنان» به تماشاخانه سنگلج می آید

نمایش «فُلان و چِنان» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی « رضا شاهبداغی» از روز سه شنبه ۲۸ آذرماه در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود.

به گزارش روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، نمایش «فُلان و چِنان» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی « رضا شاهبداغی» از روز سه شنبه 28 آذرماه در تماشاخانه سنگلج و در ساعت 19روی صحنه خواهد رفت.

در این نمایش که پیشتر در هجدهمین جشنواره آیینی- سنتی به روی صحنه رفت بازیگرانی چون قربان نجفی، مهناز خطیبی، افسانه میرباقری، بیتا آزادی ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان نمایش «فُلان و چِنان» آمده است: «این اثر داستان کلاسیکی ندارد و  درباره زندگی شاهزاده ای است که  سه زن دارد و به احوالات این زنها پرداخته می شود . فضای نمایش در لازمانی قرار دارد و البته ارجاعاتی نه چندان صریح به زمان قاجاریه در بطن اثر وجود دارد . این شاهزاده مورد هجوم بیگانگان قرار می گیرد . زنها در اصل روایتگر اتفاقات رخ داده می شوند»

سایر عوامل این اثر نمایشی هم عبارتند از : دستیار کارگردان= امیرحسین رحمی/ دستیار دوم و منشی صحنه= فریبا نجفی/ مدیر صحنه= مَهرو رحماندوست/ مشاور کارگردان= نوید آیینی، ندا حسن زاده/ طراح لباس= فریبا نجفی/ عکاس= آهو قدس، الهام شاملو/ نقاش پوستر و بروشور= آهو قدس/ گرافیک پوستر و بروشور و عکس= فریبا نجفی/ طراح نور= امیر ترحمی/ اجرای نور= فریبا نجفی/ گریم= سیده فریبا نورشعاع حسینی/ مشاور طراحی حرکت= مجید قادری/ تیزر= حسین توکلی/ طراحی صدا= ایمان حیدرعلی.

نمایش «فُلان و چِنان» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی « رضا شاهبداغی» از روز سه شنبه 28 آذرماه در تماشاخانه سنگلج و در ساعت 19روی صحنه خواهد رفت.
نظرات کاربران