در حال بارگذاری ...
به نویسندگی و کارگردانی جوادانصافی

نمایش سیاه‌بازی «جوحی و کدخدا» به سنگلج می‌آید

نمایش سیاه‌بازی «جوحی و کدخدا» به کارگردانی جوادانصافی در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می‌رود.

به گزارش روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، نمایش سیاه‌بازی «جوحی و کدخدا» به نویسندگی و کارگردانی جوادانصافی از روز پنج‌شنبه 30 آذر در تماشاخانه سنگلج و در ساعت 15/20 روی صحنه می‌رود.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «جوحی و کدخدا برگرفته شده ازداستان مثنوی معنوی است. جوحی در شربتخانه ای پاتوق دارد که گروه نمایش هستند و مردم دست به دامن او میشوند که کدخدا و نایب او حق و حقوق آنهارا پایمال میکنند. جوحی و همسرش نقشه جالبی میکشند و کدخدا را به خانه آورده و در صندوقی او را زندانی می کنند و به وسط میدان شهرمیبرند. نایب برای اینکه کدخدا رسوا نشود می‌آید تاصندوق را بخرد و مشکلات مردم با شگردی که جوحی بکار میبرد حل میشود»
در نمایش «جوحی و کدخدا» بازیگران چون جواد انصافی، امیر پارسی، محمد نصر، فریبا مهدیه، احمد آهسته، محمد رضا قربانی، حمید رئوف، رضا معراجی، امیر محمد انصافی، محمد رضا لوانی، ابوالفضل عشرب، شیرین کاشفی و فروغ یزدان ایفای نقش می کنند.
بقیه عوامل این اثر عبارتند از: گروه موسیقی: حسن مصطفی پور، رامین عبدالهی، احسان سامانی/ طراح دکور: ساسان فرهاد پور / طراح صحنه و لباس:فروغ یزدان / طراح پوستر و بروشور:سپیده نجاتی/ مدیر صحنه:مهدی سراح/ روابط عمومی: محمد (مانی) حق جو.
نمایش سیاه‌بازی «جوحی و کدخدا» به نویسندگی و کارگردانی «جوادانصافی» از 30 آذر تا 27 دی ماه در تماشا خانه سنگلج و در ساعت: 15/20 روی صحنه خواهد رفت.
نظرات کاربران