در حال بارگذاری ...
 • رُویِ صَــحنِــه

   
 • همزمان با نوروز و از 3 فروردین 97

  «مجلس خواستگاران مهری ناز شاهدخت دیار سختستان» در سنلگج برپا می شود

  نمایش «مجلس خواستگاران مهری ناز شاهدخت دیار سختستان» به نویسندگی «صبوره رنگرز» و کارگردانی « عطاالله کوپال» از ۳ فروردین در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود.

  به گزارش روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، همزمان با ایام نوروز و از 3 فروردین ماه نمایش «مجلس خواستگاران مهری ناز شاهدخت دیار سختستان» به نویسندگی «صبوره رنگرز» و کارگردانی « عطاالله کوپال» در ساعت 18 اجرای خود را آغاز می کند.

  در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «فرمانروای سرزمین سختستان دختری به نام مهری ناز دارد که وارث تخت و تاج اوست. وزیر اعظم دربار با همراهی پزشک بیماری پادشاه را بزرگ جلوه می دهند تا پادشاه دخترش را مجبور به ازدواج کند ولی در این بین ماجراهایی رخ می دهد که قابل پیش بینی نیست.»

  در نمایش «خواستگاری مهری ناز شاهدخت دیار سختستان» سمیرا حسینی ، احسان عباسی ، بابک مولانا ، سارنگ بهمنی ،احمدسیاه رستمی ،طاها محمدی محمد امین بخشعلیان و داریوش ادهمی ایفای نقش می کنند.

  سایر عوامل این اثر نمایشی عبارتند از: دستیار کارگردان و برنامه ریز: افسون شکاری / دستیار کارگردان: احمدسیاه رستمی ، گروه فرم و حرکتباران محمدی، مریم سادات رضوی و شیوا وندا/ طراح صحنه و لباسهومن اشکبوس روابط عمومی و تبلیغاتعلی غفاری / طراح پوستر و بروشورعلی بوستانی / گروه موسیقیفرزاد ذلقی ( دف) ، ایمان نوروزپور ( تار) /عکاسمونا حسین زاده/ دستیار صحنهمحمد نصرالهی.

  نمایش «مجلس خواستگاران مهری ناز شاهدخت دیار سختستان» به نویسندگی «صبوره رنگرز» و کارگردانی « عطاالله کوپال» از 3 فروردین در ساعت 18 و در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود.
  نظرات کاربران