در حال بارگذاری ...
 • رُویِ صَــحنِــه

   
 • تاریخ پایان اجرای نمایش «مجلس خواستگاران مهری ناز ...» مشخص شد

  نمایش «مجلس خواستگاران مهری ناز ...» به نویسندگی «صبوره رنگرز» و کارگردانی « عطاالله کوپال» تا روز سه شنبه ۴ اردیبهشت ماه در تماشاخانه سنگلج روی صحنه است.

  نمایش «مجلس خواستگاران مهری ناز ...» به نویسندگی «صبوره رنگرز» و کارگردانی « عطاالله کوپال» تا روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه در تماشاخانه سنگلج روی صحنه است.

  به گزارش روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، نمایش «مجلس خواستگاران مهری ناز ...» به نویسندگی «صبوره رنگرز» و کارگردانی « عطاالله کوپال» که اجرای خود را از روز 3 فروردین ماه در تماشاخانه سنگلج آغاز کرده بود در روز سه شنبه 4 اردیبهشت ماه برای آخرین بار روی صحنه می رود.

  در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «فرمانروای سرزمین سختستان دختری به نام مهری ناز دارد که وارث تخت و تاج اوست. وزیر اعظم دربار با همراهی پزشک بیماری پادشاه را بزرگ جلوه می دهند تا پادشاه دخترش را مجبور به ازدواج کند ولی در این بین ماجراهایی رخ می دهد که قابل پیش بینی نیست.»

  در نمایش «خواستگاری مهری ناز شاهدخت دیار سختستان» سمیرا حسینی ، احسان عباسی ، بابک مولانا ، سارنگ بهمنی ،احمدسیاه رستمی ،طاها محمدی محمد امین بخشعلیان و داریوش ادهمی ایفای نقش می کنند.

  نمایش «مجلس خواستگاران مهری ناز شاهدخت دیار سختستان» به نویسندگی «صبوره رنگرز» و کارگردانی « عطاالله کوپال» تا 4 اردیبهشت ماه در ساعت 18 و در تماشاخانه سنگلج روی صحنه است.
  نظرات کاربران