در حال بارگذاری ...
 • رُویِ صَــحنِــه

   
 • معرفی نمایش‌های شش ماه دوم سال۹۶ در سنگلج

  مدیر تماشاخانه سنگلج نمایش‌های شش ماه دوم سال ۹۶ را مشخص کرد.

  مدیر تماشاخانه سنگلج نمایش‌های شش ماه دوم سال ۹۶ را مشخص کرد.

  به گزارش روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، مدیریت تماشاخانه سنگلج نمایش‌هایی که قرار است در فصل پاییز و زمستان (شش ماه دوم) سال 96 در قدیمی‌ترین تماشاخانه فعال پایتخت روی صحنه برود را معرفی کرد.

  بر این اساس، برنامه فصل پاییز تماشاخانه سنگلج بدین قرار است: پس از برگزاری  هجدهمین جشنواره آیینی-سنتی  از تاریخ 19 شهریورماه تا 21 مهرماه دو نمایش «مرگ دلقک ها» به کارگردانی «افشین زمانی» به همراه نمایش «کارنامه بندار بیدخش» به کارگردانی «احسان ملکی» به روی صحنه خواهد رفت.

  نمایش «میان‌رود خانه» به کارگردانی «پیام عزیزی» از تاریخ 25 مهرماه تا 26 آبا ن ماه اجرا خواهد داشت. پس از آن نمایش «نوعی تضاد منافع» به کارگردانی «فرهاد تجویدی» از تاریخ 29 آبان ماه تا 24 آذر به روی صحنه می رود.

  در فصل زمستان علاوه بر برگزاری سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر تماشاخانه سنگلج پذیرای سه اثر نمایشی خواهد بود که به ترتیب نمایش «فلان و چنان حکومت خان جان...» به کارگردانی «رضا شاهبداغی» به همراه نمایش «این مرگ فروشی است» به کارگردانی «نادر نادرپور» از تاریخ 28 آذرماه تا 30 دی ماه اجرا خواهند داشت. پس از برگزاری سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر نیز نمایش «در مه بخوان» به کارگردانی «مسعود طیبی» از تاریخ 17 بهمن ماه تا 25 اسفند به روی صحنه خواهد رفت.

  همچنین 4 اثر نمایشی در فهرست آماده برای اجرا در سال 96 وجود دارد که اگر امکان اجرا در سال جاری برای این گروهها نمایشی فراهم نشد، اثر آنها در سال 97 و در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می رود.
  نظرات کاربران