در حال بارگذاری ...
 • رُویِ صَــحنِــه

   
 • در فصل باز تولید اجراهای موفق

  «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» با تغییرات ویژه به سنگلج می آید

  کمدی موزیکال «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» به نویسندگی «رضا شفیعیان» و کارگردانی «شهاب الدین حسین‌پور» از یک شنبه ۱۷ اردیبهشت ماه در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می رود.

  کمدی موزیکال «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» به نویسندگی «رضا شفیعیان» و  کارگردانی «شهاب الدین حسین‌پور» از یک شنبه  17 اردیبهشت ماه در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می رود.

  به گزارش روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، کمدی موزیکال «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» به نویسندگی «رضا شفیعیان» که توسط «محمد امیر یاراحمدی» بازنویسی و دراماتورژی شده است و با کارگردانی «شهاب الدین حسین‌پور» به عنوان یکی از پراقبال ترین نمایش های تماشاخانه سنگلج در فصل بازتولید آثار موفق این مجموعه از یک شنبه 17 اردیبشت ماه به روی صحنه می رود.

  این کمدی موزیکال به شیوه ی گروتسک با بهره‌مندی از تکنیک‌های نمایش ایرانی اجرا می‌شود. این اثر در اجرای سوم خود با بیش از ۹۰ درصد تغییر در ساختار به صحنه خواهد رفت به همین دلیل تفاوت‌های بسیاری در متن، کارگردانی و طراحی‌های نمایش خواهد داشت. این اثر نمایش برگزیده دوازدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهیان ایران و نمایش برگزیده اولین دوره جشنواره ملی جوان ایرانی است که پیش از این اجراهایی در استان‌های کشور داشته است.

  آرش فلاحت‌پیشه، مهدی فریضه، محمد صدیقی‌مهر، امیررضا میرآقا در این نمایش به ایفای نقش می پردازند. همچنین پریدخت عابدین‌نژاد طراح لباس، بهزاد جاودان‌فر طراح حرکت، آرش عزیزی طراح موسیقی، ارکیده هاشمی طراح و منشی صحنه، سید احمد نگهبان طراح گریم، رضا خضرایی طراح نور، کمال کچوییان طراح پوستر، حسین اردستانی مجری طرح، حامد مبردی مدیر تولید، شهاب‌الدین حسین‌پور و نیما انهاری تهیه کنندگان، شیما خاسب مدیر اجرا، مرضیه سهراب مدیر صحنه، پوریا دادخواه دستیار و برنامه‌ریز، مهدی آشنا عکاس، رضا محمودی طراح تیزر، مهرانگیز قهرمانی مشاور رسانه‌ای دیگر عوامل اجرایی این اثر هستند.

  کمدی موزیکال «سرآشپز پیشنهاد می‌کند» به نویسندگی «رضا شفیعیان» و  کارگردانی «شهاب الدین حسین‌پور» از یک شنبه  17 اردیبهشت ماه در ساعت 19 و در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می رود.

   
  نظرات کاربران