در حال بارگذاری ...
 • رُویِ صَــحنِــه

   
 • با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی

  «سنگلج با خلج» با سخنرانی قطب‌الدین صادقی آغاز می‌شود

  برنامه «سنگلج با خلج» با حضور مهدی شفیعی مدیرکل هنرهای نمایشی و سخنرانی قطب‌الدین صادقی در ارتباط با آثار اسماعیل خلج افتتاح خواهد شد.

  به گزارش روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، برنامه نمایشنامه‌خوانی آثار اسماعیل خلج با صحبت‌های قطب‌الدین صادقی و مدیر کل هنرهای نمایشی در ارتباط با آثار این نمایشنامه‌نویس روز چهارشنبه 31 خردادماه آغاز خواهد شد. نمایشنامه‌خوانی آثار اسماعیل خلج تحت عنوان «سنگلج با خلج» از تاریخ 31 خرداد تا 2 تیرماه در تماشاخانه سنگلج برگزار می‌شود.

  این آثار به کارگردانی خود نویسنده و با حضور بازیگرانی همچون گلاب آدینه، مریم بوبانی، شادی صیادی‌نیا، اکبر رحمتی، مهدی میامی، مجید گیاهچی، محمد صدیق مهر و اسماعیل خلج خوانش خواهد شد.

  برنامه «سنگلج با خلج» به این صورت خواهد بود که در شب اول نمایشنامه «گلدونه خانم»، در شب دوم دو نمایشنامه «صغری دلاک» و «بابا شیرعلی» و در شب سوم بخش‌هایی از نمایشنامه‌های «داستان‌های ناتمام»، «هفت نمایشنامه کوتاه» و «جمعه کشی» توسط بازیگران نمایشنامه‌خوانی خواهد شد.

  برنامه نمایشنامه‌خوانی آثار اسماعیل خلج با صحبت‌های قطب‌الدین صادقی و مدیر کل هنرهای نمایشی در ارتباط با آثار این نمایشنامه‌نویس روز چهارشنبه 31 خردادماه و در ساعت 18 آغاز خواهد شد. این برنامه تا 2 تیرماه ادامه دارد و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیط به سایت www.tiwall.com مراجعه کنند.
  نظرات کاربران