در حال بارگذاری ...
 • رُویِ صَــحنِــه

   
 • نمایشی بر اساس «رومولوس کبیر»

  «پایان بازی» در تماشاخانه سنگلج آغاز می شود

  نمایش «پایان بازی» بر اساس نمایشنامه «رومولوس کبیر» با ترجمه «سید محمد سعیدی» و با بازنویسی و کارگردانی «افشین زمانی» از روز یکشنبه ۱۹ شهریور ماه در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می رود.

  به گزارش روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، نمایش «پایان بازی» که با ترجمه سید محمد سعیدی از متن انگلیسی و بر اساس نمایشنامه «رومولوس کبیر» نوشته « فردریش دورنمات» آماده اجرا شده با بازنویسی و کارگردانی «افشین زمانی» از روز یکشنبه 19 شهریور ماه در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می رود.

  در خلاصه داستان این نمایش آماده است: "آخرین روز حکومت پادشاهی را می بینید که مشتاقانه در انتظار  سقوط کشورش است ...."

  افشین زمانی بعد از کسب تندیس بهترین کارگردانی جشنواره بین المللی فجر به خاطر نمایش «خاطرات هنرپیشه نقش دوم» و بعد از اجرای موفق «آندورا» در تماشاخانه انتظامی نمایش «پایان بازی» را برای اجرا در تماشاخانه سنگلج آماده کرده است.

  در این نمایش بازیگرانی چون محمدرضا خادمی، میر نادر مظلومی، سهیل محزون، مونا کرمی، فرانک جلیلی، شیرین صفایی، بیاینا محمودی، وحید کلیایی، محمد شهباز طهرانی، فرزاد آیتی، علی قربانخانی، سید محمد سعیدی، مهیار قزل سوفلو، آرین فرزانه، سید علی موسوی، بهزاد بختیاری و نریمان عابدی ایفای نقش می کنند.

  برخی از دیگر عوامل نمایش «پایان بازیِ» عبارتند از: مشاور کارگردان :محمد رضا خادمی/ دستیار کارگردان :مهلا مرادخانی/ طراح لباس و صحنه :افشین زمانی/ طراح پوستر و بروشور: سینا نورایی/ طراح نور : امیر ترحمی/ طراح گریم :کامبیز مومن خانی.

  نمایش «پایان بازی» بر اساس نمایشنامه «رومولوس کبیر» با ترجمه «سید محمد سعیدی» و با بازنویسی و کارگردانی «افشین زمانی» از روز یکشنبه 19 شهریور ماه در ساعت 30/18 و در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می رود.
  نظرات کاربران