در حال بارگذاری ...
نمایش تازه تماشاخانه سنگلج

« عجیب السلطنه» در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می‌رود

نمایش کمدی «عجیب السلطنه» در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می‌رود

به گزارش روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، نمایش « عجیب السلطنه » به نویسندگی علی بهروز نسب  و کارگردانی بهنود محمدی‌پور از 16 بهمن ماه هرشب ساعت 19 اجراهای خود را در این تماشاخانه آغاز خواهد کرد.

در این نمایش  فهیمه معین، مهیار احمدی، علی امیرخلیل، پدرام محمدی،یاسمن حسینی، سوزان صفانیا، مجید اقبالی، غزل میرزایی، امیر رییسیان به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه این نمایش کمدی  که درون‌مایه ای تاریخی دارد آمده است:

« کی بود یکی نبود پادشاهی بود که پس از سال ها صاحب پسری شد اما نوزاد دم و گوش بلندی داشت. او حکم داد هرکس این ویژگی ها را نداشت ناقص الخلقه قلمداد می شود. پس از او ولیعهد به تخت نشست و صاحب پسری شد که بی دم و بی گوش بود. او همه را فراخواند و گفت دم و گوش خاص حیوانات و وحوش است نه برای انسان. مردم که این موضوع را برنتابیدند».

دیگر عوامل این نمایش عبارت اند از : طراح صحنه و نور: علی ساسانی نژاد، طراح لباس: الهام میرباقری، طراح گریم: مرمر معتمدی دانا، علیرضا غدیری، مجری گریم: مصطفی کزازی، نوازندگان: احسان سامانی منش و رامین عبدالهی، مشاور امور رسانه و تبلیغات مجازی: سبا حیدرخانی، طراح پوستر و بروشور: سهیل درویش پرور، یاسمن حسینی، ساخت تیزر: سهیل درویش پرور، عکاس: مریم یونسی.

 

 

 
نظرات کاربران