در حال بارگذاری ...
در تماشاخانه سنگلج روی صحنه خواهد رفت

نمایش «ژیک»؛ بازی پسر برای پدر

«ژیک» به نویسندگی و کارگردانی ناصر علاقبندان از روز یکشنبه ۱۱ دی در تماشاخانه سنگلج روی صحنه خواهد رفت. در این نمایش، سروش علاقبندان برای پدرِ کارگردانش بازی خواهد کرد.

به گزارش ایران تئاتر، نمایش «ژیک» به نویسندگی و کارگردانی ناصر علاقبندان از روز 11 دی در تماشاخانه سنگلج، میزبان مخاطبان خواهد شد.

در این نمایش، سروش علاقبندان، فرزند ناصر علاقبندان به‌عنوان بازیگر ایفای نقش می‌کند.

در خلاصه داستان این اثر نمایشی آمده است: «نادر، عاشق سلمان پارسی و ایران و تاریخ کهن آن است. پس با گوسان، پدر هنر نمایش از ۲ هزار سال پیش تا اینک، همراه شده تا از چند بخش از زندگی سلمان پارسی پرده بردارد.»

محراب علیزاده (آهنگساز و نوازنده تنبک، نی و دف)، روح‌الله علاقبندان (نوازنده پیانو)، جاوید جاوید‌نیا (مدیرتهیه و تولید، طراح صحنه و لباس)، علیرضا ذاکری (طراح پوستر و بروشور)، سیدمحمد صدری (طراح نقش‌های نقل)، حسین کاظم رودباری (طراح نور)، معین خیاطی و بهمن علاقبندان (دستیاران کارگردان)، عباس نوروزی (تصویربردار)، محمد بیگدلو  (ساخت دکور)، عباس نوروزی، بهنام محسنی و علی ناصر بارانی (عکاسان)، هادی گرامی (حمل و نقل) و رضا استادی و محمد برومند (روابط عمومی)، دیگر عوامل این اثر نمایشی هستند.

نمایش «ژیک» از 11 تا 28 دی ساعت 18:30 در تماشاخانه سنگلج میزبان مخاطبان خواهد بود. علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این نمایش می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.
مطالب مرتبط

بازیگر نمایش برگزیده تئاتر «صاحبدلان» مطرح کرد

سروش علاقبندان: «ژیک» یک نقالی سنتی نیست
بازیگر نمایش برگزیده تئاتر «صاحبدلان» مطرح کرد

سروش علاقبندان: «ژیک» یک نقالی سنتی نیست

سروش علاقبندان با بیان این‌که نمایش ژیک یک نقالی سنتی نیست، می‌گوید‌ بازی در نقش‌های مختلف آن هم در یک اثر نمایشی برای یک بازیگر سخت اما در عین حال جذاب و لذت‌بخش‌ است.

|

کارگردان حاضر در بخش صحنه‌ای فجر مطرح کرد

ناصر علاقبندان: تئاتر فجر مهم‌ترین رویداد تئاتری و فرهنگی ایران است
کارگردان حاضر در بخش صحنه‌ای فجر مطرح کرد

ناصر علاقبندان: تئاتر فجر مهم‌ترین رویداد تئاتری و فرهنگی ایران است

ناصر علاقبندان کارگردان حاضر در بخش صحنه‌ای جشنواره تئاتر فجر می‌گوید بسیار انرژی گرفتم چون تئاتر فجر مهم‌ترین رویداد تئاتری و فرهنگی ایران است.

|

نظرات کاربران