در حال بارگذاری ...
با استقبال مخاطبان ؛

دو نمایش تماشاخانه سنگلج تا 3 آذر تمدید شدند

با استقبال مخاطبان از نمایش های "تقلیدنامه زال و رودابه" و "ناآرامسایشگاه" اجرای این دو نمایش تا ۳ آذر ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، نمایش تقلیدنامه زال و رودابه که محمد حاج محمدی آن را نوشته و کارگردانی کرده است و در ساعت 17.30 در تماشاخانه سنگلج روی صحنه است تا 3 آذر ماه به اجرای خود ادامه می دهد.

در این نمایش بازیگرانی همچون عباس ‌بهمنش، بهاره ‌سیجانی، زینب دلی‌لر، هلیا وهاب، محمد حاج محمدی، ریحانه ‌یزدان ‌یار، محمد امیری، مسعود ‌سالاری، هادی ملکیان، پدرام ‌عزیزی، مصطفی پیروزی ایفای نقش می کنند.

این نمایش کمدی که با اجرای موسیقی زنده همراه است بر اساس داستان زال و رودابه تنظیم شده است. در این نمایش زال و رودابه حدیث یکدیگر را از ندیمان و کنیزکان شنیده‌اند. اکنون نوبت آن است که با یکدیگر دیدار کنند. یاقوت (غلام سیاه پادشاه) مامور میشود تا این دو را به هم برساند. زال را می‌آورد پای ایوان رودابه، در لحظه دیدار آگاه میشوند که رودابه ناپدید شده. حال با نقشه یاقوت، پادشاه و وزیر در لباس مبدل راهی شهر میشوند تا او را بیابند.

نمایش "ناآرامسایشگاه" نوشته و کارگردانی محسن آزاد نیز که تهیه کنندگی آن را سامان خلیلیان بر عهده دارد تا 3 آذر ماه در ساعت 19.45 به اجرای خود ادامه می دهد.

در این نمایش بازیگرانی همچون مرجان ‌آقانوری، فرنیا ‌احمدوند، مصطفی ‌ایزدی، طاهره ‌بهرامی، امیر ‌عدل ‌پرور، پویا ‌فراهانی، شاهین ‌گل ‌کار، مهدی ‌ملکی، داوود ‌معینی ‌کیا، سید ‌محسن ‌میرهاشمی، رضا ‌نعمتیان به ایفای نقش می پردازند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است که صولت زربندیان برخلاف وصیت پدرش که آسایشگاه را وقف کرده می خواهد آنجا را بفروشد. مبارک و ساکنین آسایشگاه تصمیم می گیرند مانع او شوند که...

 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران