در حال بارگذاری ...
با حضور در تماشاخانه سنگلج

نرگس آبیار به تماشای نمایش خانواده آقای هاشمی نشست

نرگس آبیار، کارگردان موفق سینمای ایران با حضور در تماشاخانه سنگلج به تماشای نمایش «خانواده آقای هاشمی» نشست.

به گزارش روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، نرگس آبیار روز یکشنبه بیست و سوم خرداد ماه با حضور در تماشاخانه سنگلج به تماشای  نمایش «خانواده آقای هاشمی» نشست.

آبیار پس از تماشای این نمایش ضمن تمجید از  توانایی گروه اجرایی این نمایش گفت: اینکه در این روز‌ها اعضای این گروه نمایشی کنار هم هستند و با قصه‌ای ایرانی نمایشی  خوب و زنده روی صحنه آورده‌اند،  اتفاقی لسیار خوب است. آبیار همچنین بازی‌های بازیگران را فوق‌العاده توصیف کرد.

این نمایش از روز پنجشنبه با برگزاری مراسم شب چراغ آغاز شد. در این مراسم مسول روابط عمومی تماشاخانه ضمن خوشامدگویی به حاضران، اظهار امیدواری کرد که با شروع اجراها در این تماشاخانه هر چه زودتر تماشاگران تئاتر بتوانند بصورت حضوری به تماشای نمایش ها بنشینند.

در ادامه علی عامل هاشمی نویسنده و کارگردان نمایش «خانواده آقای هاشمی» در سخنانی با ابراز خرسندی از اینکه توانسته به همراه گروه نمایش در شرایط سخت کرونایی این نمایش را برای اجرا آماده کنند، گفت: من در طول این سال ها از  برادر بزرگم هدایت هاشمی بسیار آموختم و بسیار خوشحالم که امشب او با ما این نمایش را می بیند.

هدایت هاشمی نیز در سخنانی کوتاه با بیان اینکه تماشاگر  در تماشاخانه سنگلج حس خوبی دارد، گفت: در این  سال ها با اجراهایی که در تماشاخانه سنگلج داشتم همیشه حضور تماشاگران برایم خوب و جالب بوده است  و امیدوارم  گروه اجرایی «خانواده آقای هاشمی» هم تجربه خوبی را در این تماشاخانه داشته باشند.

در پایان هدایت هاشمی شمع آغاز اجرای نمایش «خانواده آقای هاشمی» را روشن کرد.

نمایش «خانواده آقای هاشمی» هر روز جز شنبه‌ها ساعت19:15 در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می‌رود.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران