در حال بارگذاری ...

اجرای "مجلس آخر" از هفتم آذر ماه

نمایش "مجلس آخر" نوشته اصغر گروسی و با کارگردانی علی برجی از ۷ آذرماه اجرای خود را در تماشاخانه سنگلج آغاز می کند.

به گزارش روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، با پایان اجرای دو نمایش برنامه اجرای جدید تماشاخانه سنگلج اعلام شد.

نمایش "مجلس اخر" نوشته اصغر گروسی و کارگردانی علی برجی از روز سه شنبه 7 آذرماه جاری در ساعت 19.30 میزبان مخاطبان خواهد بود.

مدت زمان این نمایش یک ساعت است و در آن هنرمندانی همچون بهرام ‌سروری ‌نژاد، شقایق ‌فتحی، مصطفی بلوکات، مژده گیوه‌کی، سید عادل میر اسماعیلی و مهدی ‌محبی به ایفای نقش می پردازند.

مهدی محبی و شقایق باقی دستیاران کارگردان در این نمایش هستند. از دیگر عوامل این اثر نمایشی منشی صحنه  فاطمه علیپور، مدیر صحنه سارا خالقی، عکاس ساجده سادات حسینی، طراح صحنه شهاب ‌شریفی، طراح نور حسین ‌کاظم ‌رودباری،  طراح پوستر و طراح گرافیست  شرکت هارمونی، گریم سهیلا ‌جوادی، موسیقی علی حیدری و چراغ علی ، مشاور رسانه ناصر ‌ارباب، ساخت دکور هنگامه ‌ذوذهب، علیرضا نمینی، حسین رفیعی، محمدرضا حسنی، محمدرضا ‌عباسی ‌ایشکوه و محراب ‌عامریان هستند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است "درست زمانی که فکرش را نمی کند مجلس آخر بر پا می شود.حاج غلامحسین که تعزیه خوانی قدیمی است به همراه عروسش مهتاب در خانه قدیمی زندگی می کنند همسر مهتاب به جنگ رفته و دو سال است که از او خبری نیست سیروس برادر زاده حاج غلام حسین قبلا خواستگار مهتاب بوده است و حالا به بهانه آموزش خواندن تعزیه به منزل حاج غلامحسین رفت و آمد دارد ولی مهتاب همچنان چشم انتظار بازگشت قاسم همسر خود است تا اینکه ...."

فروش اینترنتی بلیت سه روز اول اجرای این نمایش با تخفیف 30 درصد از هم اکنون در سایت گیشه تئاتر و سایت تیوال در دسترس علاقه مندان قرار دارد.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران